БУДЕ ПРОВОДИТИСЯ ХІМІЧНИЙ ОБРОБІТОК ПОСІВІВ

За повідомленням агронома ВП «Ліпляве» ТОВ «НВФ «Урожай» В.В. Білана, відповідно до Закону України «Про бджільництво» та Державних санітарних правил «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів в народному господарстві», вищезгадане підприємство в період з 02 по 20 липня 2021 року на полях, що розташовані на території Бобрицької територіальної громади, проводитиме діяльність із застосуванням препарату «Пропульс Піктор» (строки дії токсичності якого складають три доби) на посівах соняшника.

23:47 29.06.2021

ЧАС ОКРИЛЕНИХ МРІЙ. АБО ЯК СВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ МОЛОДІ ТА ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ У БОБРИЦЬКІЙ ГРОМАДІ

У неділю, 27 червня ц.р., до села Грищинці у після обідню пору з’їздилися гості з усіх населених пунктів Бобрицької громади. Всі, хто мав бажання взяти участь у святкуванні Дня молоді та Дня Конституції, збиралися на майдані біля адміприміщення Грищинецького старостату. Як і планувалося – розпочалися урочистості о 16-й годині. Чарівні ведучі – Давид Яценко та Юлія Черуха розпочали святковий вечір словами:

21:59 28.06.2021

СПОРТИВНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ ART-ПРОСТІР У КОЗАРІВЦІ: НЕЗАБАРОМ ВІДКРИТТЯ

Кожен, хто завітає у ці дні до адмінприміщення Козарівського сільського старостату, цікавиться у місцевого старости Володимира Литвиненка: ви щось будуєте чи ремонтуєте? Володимир Анатолійович загадково посміхається: і те, й інше, але що саме – побачите, коли будемо відкривати; ось закінчимо – тоді запросимо на вхідщини; а поки що можете долучатися із благодійними внесками чи й просто з фізичною допомогою на громадських засадах.

15:12 25.06.2021