Дата: від до Скинути

КОНСУЛЬТУЄ ПЕНСІЙНИЙ ФОНД: ПЕРЕХІДНИЙ ПЕРІОД ЗАПРОВАДЖЕННЯ Е-ЛІКАРНЯНИХ ТРИВАТИМЕ ДО 1 ВЕРЕСНЯ

У червні розпочався перехідний період запровадження електронних листків непрацездатності, який триватиме до кінця серпня 2021 року. Протягом цього часу громадяни мають можливість отримати як електронний, так і паперовий листок непрацездатності.

14:29 30.06.2021

ЧЕРГОВА СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ: ВСТАНОВЛЯЛИ МІСЦЕВІ ПОДАТКИ І ЗБОРИ, ПЕРЕГЛЯДАЛИ БЮДЖЕТ-2021, РОЗГЛЯДАЛИ КАДРОВІ І ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ

На черговій – дванадцятій – сесії Бобрицької сільської ради, що відбулася у вівторок, 29 червня ц.р., депутати загалом розглянули близько дев’яти десятків питань. Зокрема, близько вісімдесяти підпунктів відносилося до питання «Про врегулювання земельних питань». Про все – детальніше.

00:56 30.06.2021

БУДЕ ПРОВОДИТИСЯ ХІМІЧНИЙ ОБРОБІТОК ПОСІВІВ

За повідомленням агронома ВП «Ліпляве» ТОВ «НВФ «Урожай» В.В. Білана, відповідно до Закону України «Про бджільництво» та Державних санітарних правил «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів в народному господарстві», вищезгадане підприємство в період з 02 по 20 липня 2021 року на полях, що розташовані на території Бобрицької територіальної громади, проводитиме діяльність із застосуванням препарату «Пропульс Піктор» (строки дії токсичності якого складають три доби) на посівах соняшника.

23:47 29.06.2021

ЧАС ОКРИЛЕНИХ МРІЙ. АБО ЯК СВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ МОЛОДІ ТА ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ У БОБРИЦЬКІЙ ГРОМАДІ

У неділю, 27 червня ц.р., до села Грищинці у після обідню пору з’їздилися гості з усіх населених пунктів Бобрицької громади. Всі, хто мав бажання взяти участь у святкуванні Дня молоді та Дня Конституції, збиралися на майдані біля адміприміщення Грищинецького старостату. Як і планувалося – розпочалися урочистості о 16-й годині. Чарівні ведучі – Давид Яценко та Юлія Черуха розпочали святковий вечір словами:

21:59 28.06.2021