БЮДЖЕТ УЧАСТІ

Із 20 січня ц.р. розпочинається прийом проектних заявок у рамках Бюджету участі (громадського бюджету) Бобрицької сільської ради.

З 20 січня 2022 року Бобрицька сільська рада оголошує про початок прийому проектних заявок в рамках Бюджету участі. Щоб стати учасником конкурсу достатньо заповнити заявку та зібрати 25 підписів від мешканців громади, які готові підтримати проект на відкритому голосуванні. Подати заявку на конкурс може будь-яка особа, яка досягла 14-річного віку та зареєстрована або проживає у Бобрицькій громаді.

Розмір фінансування (за рахунок коштів бюджету Бобрицької сільської ради) одного проєкту в рамках Бюджету участі на 2022 рік не повинен перевищувати 50 тисяч гривень (п’ятдесят тисяч гривень). Максимальний розмір коштів на один проєкт кожного наступного року може змінюватися.

Проєкт має бути поданий автором проекту відповідно до форми та підтриманий мінімальною кількістю жителів – 25 осіб (окрім автора проєкту). -

Пріоритетні напрямки проектів:

• Підтримка ініціатив у сфері благоустрою громади.
  • Підтримка ініціатив у сфері пропаганди здорового способу життя та популяризації занять спортом.
  • Підтримка та розвиток освітніх, культурних і творчих ініціатив.
  • Підтримка громадських ініціатив у сфері енергоефективності та охорони навколишнього середовища.

Заявки подавати до відділу економічного розвитку та інвестицій Бобрицької сільської ради до 17 лютого 2022 року. В разі виникнення запитань звертайтеся за номером +38(073)42-66-769, economic.bobryca@ukr.net

ПОЛОЖЕННЯ ПРО БЮДЖЕТ УЧАСТІ