Документи для ознайомлення громадськості, про те, що ж таке комплексний план території.

КОМПЛЕКСНИЙ ПЛАН ПРОСТОРОВОГО РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЇ

БОБРИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Що ж таке комплексний план просторового розвитку території (надалі КПТ)  – одночасно містобудівна документація на місцевому рівні та документація із землеустрою, що визначає планувальну організацію, функціональне призначення території, основні принципи і напрями формування єдиної системи громадського обслуговування населення, дорожньої мережі, інженерно-транспортної інфраструктури, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони земель та інших компонентів навколишнього природного середовища, формування екомережі, охорони і збереження культурної спадщини та традиційного характеру середовища населених пунктів, а також послідовність реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території.

Розробляється комплексний план просторового розвитку території територіальної громади на всю територію територіальної громади та передбачає узгоджене прийняття рішень щодо цілісного (комплексного) просторового розвитку населених пунктів як єдиної системи розселення і території за їхніми межами.

Затверджується комплексний план з обов’язковим врахуванням державних, громадських та приватних інтересів, а також концепції інтегрованого розвитку території територіальної громади (за наявності).

Підготовлено за допомогою посібника для громад "Розробка комплексних планів" Київ – 2022 рік.

підготовленого - за результатами пілотного Проєкту USAID «Впровадження вимог Закону України №711-ІХ від 17.06.20 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо планування використання земель»» при розробленні комплексних планів Роганської та Пісочинської територіальних громад Харківської області.

Громадське обговорення з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Бобрицької сільської територіальної громади

Бобрицька територіальна громада розпочала процес проходження підготовчого етапу Комплексного плану просторового розвитку території Бобрицькоїтериторіальної громади.

12:23 23.11.2023