Робоча група з формування завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку території Бобрицької сільської територіальної громади Черкаського району Черкаської області.

Вимоги до персонального складу робочої групи, як тимчасового консультативно-дорадчого органу, що забезпечує проведення та опрацювання результатів громадського обговорення з формування завдання на розроблення комплексного плану та строки приймання заявок на участь у робочій групі

1. У складі робочої групи має бути не менш як п’ять осіб і не більш як 21 особа, з непарною кількістю членів (складається з представників сільської  ради, виконавчого комітету сільської ради, органів державної влади, державних та комунальних підприємств, установ та організацій, органів самоорганізації населення, громадських організацій, інших заінтересованих сторін);

2. У персональному складі робочої групи частка членів, що представляють сільської  раду та виконавчий комітет сільської  ради, не повинна перевищувати половину складу робочої групи плюс одна особа;

3.  У персональному складі робочої групи обов’язково повинен бути один представник від кожного з населених пунктів, розташованих на території територіальної громади, який не є співробітником виконавчого органу (допускається представлення одним членом робочої групи інтересів кількох суміжних сіл та селищ територіальної громади).

4. Строк приймання заявок на участь у робочій групі складає не менше 10 робочих днів з дня публікації даного рішення на веб-сайті сільської  ради. Заяви приймаються за адресою:  с. Бобриця, вул. Дружби, будинок 4.

Заяви приймаються з 14 грудня 2022 року (дата прийняття рішення про розробку КПТ) по 16 січня 2023 року.

- Заява про включення до складу робочої групи з формування завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку території.