Відстеження результативності регуляторних актів

27.09.19 Звіт про відстеження результативності регуляторного акта проекту рішення Бобрицької сільської ради "Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно , відмінне від земельної ділянки на 2020 рік"

27.09.2019 Звіт про відстеження результативності регуляторного акта проекту рішення Бобрицької сільської ради "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік "

06.08.2021 р. Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта - рішення Бобрицької сільської ради «Про затвердження Правил благоустрою та утримання територій населених пунктів Бобрицької сільської ради Черкаської області на 2021-2022

06.08.2021 р. Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта - рішення Бобрицької сільської ради «Про затвердження Правил благоустрою та утримання територій населених пунктів Бобрицької сільської ради Черкаської області на 2021-2022 роки»

11:36 06.08.2021