Черкаська область, Канівський район

Голова громади

Штефан Олена Василівна

Народилася 21 березня 1975 року в с. Бобриця, Канівського району, Черкаської області.

Громадянка України.

• В 1982 році пішла в 1 клас Бобрицької середньої школи, яку закінчила в 1992 році.
  • В 2002 році поступила в Державний вищий навчальний заклад «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», який закінчила в 2008 році за спеціальністю «Бухгалтерський облік та аудит» та здобула ступінь магістра.
  • З 1992 по 2002 рік працювала касиром в Канівській центральній районній аптеці № 91.З 2003 року по 2013 рік  провідним бухгалтером в Канівській центральній районній лікарні. З 2014 року і по даний час працюю головним спеціалістом з бухгалтерського обліку в Бобрицькій сільській раді.

Постійно приймаю активну участь у громадському житті села.

Безпартійна.

Склад сім»ї:

• Дочка – Штефан Вікторія Віталіївна народилася 18 січня 1996 року в с. Грищенці,  навчається у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини «Україна».

Постійно проживаю в с. Студенець, телефон -0980437650

Представницький мандат  наявний.