Інформація для ВПО

ПОРАДНИК ДЛЯ ВПО

До уваги ВПО.

Уряд уточнив перелік категорій ВПО, які отримуватимуть допомогу на проживання.

08:40 29.03.2024

ДО УВАГИ ВПО

Допомога на проживання для ВПО: хто має звернутися із заявою про продовження виплат Нещодавно Уряд прийняв постанову, якою вніс зміни у порядок призначення виплат на проживання для ВПО.

15:35 16.02.2024

Питання Соціальної підтримки ВПО.

Урядом 26 січня 2024 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України „Деякі питання соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб та інших вразливих категорій осіб” (далі - Постанова № 94 ) задля підтримки внутрішньо переміщених осіб, зокрема сімей, в яких є особи, які потребують продовження виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам.

15:14 05.02.2024

Інформація для ВПО

Благодійна Організація «Благодійний фонд «Право на захист» здійснює правозахисну діяльність з 2013 року та має вагомі здобутки у сфері захисту прав біженців і шукачів притулку, осіб без громадянства та таких, що опинилися під ризиком без громадянства, внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та осіб, які постраждали від військової агресії російської федерація проти України.

08:22 30.10.2023

Уряд продовжив термін прийому заяв на виплату одноразової матеріальної грошової допомоги громадянам, які постраждали від підриву Каховської ГЕС

Постраждалі від підриву Каховської ГЕС, які ще не подали заяву на отримання одноразової матеріальної грошової допомоги, можуть подати її до 31 жовтня

08:56 23.08.2023

Соціальні посуги для внутрішньо переміщених осіб

Кабінетом Міністрів України 21 березня 2023 р. прийнято постанову «Деякі питання реалізації експериментального проекту з надання в закладах охорони здоров’я, які належать до сфери управління Міністерства соціальної політики, окремих соціальних послуг деяким категоріям осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах» № 248, якою визначено, що учасники експериментального проекту: Спеціалізований Трускавецький санаторій “Батьківщина” та Спеціалізований Миргородський санаторій “Слава” забезпечують надання соціальних послуг відповідно до державних стандартів соціальних послуг особам похилого віку, особам з інвалідністю з числа внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися з територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією, в тому числі під час обов’язкової евакуації, або в яких житло зруйноване або непридатне для проживання внаслідок пошкодження та інформація про яке підтверджується відомостями Державного реєстру майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації (далі - отримувачі послуг).

12:00 07.08.2023