Інформація для ВПО

ПОРАДНИК ДЛЯ ВПО

Пам’ятка для УСЗНів / ЦНАПів з надання інформації під час взаємодії з внутрішньо переміщеними особами

Під час взаємодії з ВПО, зокрема також і у випадках надання відмови у призначенні / продовженні виплати допомоги на проживання ВПО, УСЗНам / ЦНАПам, виконавчим органам сільської, селищної, міської ради доцільно повідомляти про інші можливі варіанти державної підтримки, а також надавати інформаційні матеріали, зокрема у форматі онлайн.

09:23 18.06.2024

Інформація про ВПО Громади

Загальна кількість офіційно облікованих внутрішньо переміщених осіб (далі - ВПО) по громаді з 24 лютого 2022 року складає 1814 осіб, наразі проживає 127 ВПО (жінок - 60, чоловіків - 40, дітей - 27), проживають в приватних будинках громади.

11:51 06.05.2024

До уваги ВПО.

Уряд уточнив перелік категорій ВПО, які отримуватимуть допомогу на проживання.

08:40 29.03.2024

ДО УВАГИ ВПО

Допомога на проживання для ВПО: хто має звернутися із заявою про продовження виплат Нещодавно Уряд прийняв постанову, якою вніс зміни у порядок призначення виплат на проживання для ВПО.

15:35 16.02.2024

Питання Соціальної підтримки ВПО.

Урядом 26 січня 2024 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України „Деякі питання соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб та інших вразливих категорій осіб” (далі - Постанова № 94 ) задля підтримки внутрішньо переміщених осіб, зокрема сімей, в яких є особи, які потребують продовження виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам.

15:14 05.02.2024

Інформація для ВПО

Благодійна Організація «Благодійний фонд «Право на захист» здійснює правозахисну діяльність з 2013 року та має вагомі здобутки у сфері захисту прав біженців і шукачів притулку, осіб без громадянства та таких, що опинилися під ризиком без громадянства, внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та осіб, які постраждали від військової агресії російської федерація проти України.

08:22 30.10.2023