Черкаська область, Канівський район

Оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу

31.05.2019 Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2020 рік

31.05.2019 Аналіз регулторного впливу до проекту рішення Бобрицької сільської рада 31.05.2019 Канівського району Черкаської області «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2020 рік»

31.05.2019 Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік

31.05.2019 Про встановлення місцевих податків і зборів на території Бобрицької сільської ради  на 2020 рік

31.05.2019 Аналіз регуляторного впливу проекту рішення сільської  ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Бобрицької сільської ради  на 2020 рік»

Про організацію харчування дітей у закладах освіти Бобрицької сільської ради