ОГОЛОШЕННЯ

Повідомлення про початок процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території земельної ділянки

Керуючись ст.ст. 19, 21 ЗУ “Про регулювання містобудівної діяльності” ПКМУ від 25 травня 2011 року №555 “Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні”, відповідно до рішення від 23 листопада  2021 року №18-26/VІІІ Бобрицької сільської ради, готується документація з розроблення детального плану території для будівництва садибного житлового будинку та надвірного туалету (земельна ділянка знаходиться по вул.Тичини, 17, у с.Глинча, Черкаського району Черкаської області).

18:27 16.05.2022

ВІДБУДЕТЬСЯ СЕСІЯ БОБРИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

У п’ятницю, 25 лютого ц.р., о 12-й годині в адмінприміщенні територіальної громади (за адресою: с.Бобриця, вул.Дружби,4) відбудеться 23 сесія VIII скликання Бобрицької сільської ради.

14:39 17.02.2022

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ЗАЯВИ ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ НА РОЗРОБЛЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ

Відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень громадськості Виконавчий комітет Бобрицької сільської ради Черкаської області оприлюднює для громадського обговорення Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (далі – СЕО) на розроблення детального плану території.

10:02 01.02.2022

ВІДБУДЕТЬСЯ СЕСІЯ БОБРИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

У середу, 26 січня ц.р., о 12-й годині в адмінприміщенні територіальної громади (за адресою: с.Бобриця, вул.Дружби,4) відбудеться 21 сесія VIII скликання Бобрицької сільської ради.

15:43 17.01.2022