ВІДБУДЕТЬСЯ СЕСІЯ БОБРИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

У понеділок, 9 серпня ц.р., о 10-й годині в адмінприміщенні територіальної громади (за адресою: с.Бобриця, вул. Дружби,4) відбудеться чергова сесія Бобрицької сільської ради.   На розгляд сесії виносяться такі питання:

23:04 30.07.2021

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ на заміщення вакантної посади вчителя-реабілітолога комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Бобрицької сільської ради Черкаської області

З метою забезпечення об’єктивності та прозорості в питаннях призначення на посаду фахівців інклюзивно-ресурсного центру, на виконання п.45 Положення про інклюзивно-ресурсний центр, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.07.2017р. №545 (зі змінами), рішення Бобрицької сільської ради Черкаської області від 22.02.2021р. №7-1/VIII «Про затвердження Положень про проведення конкурсу на посаду директора та педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Бобрицької сільської ради Черкаської області» Бобрицька сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади вчителя-реабілітолога комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Бобрицької сільської ради Черкаської області.

15:11 26.07.2021

ВІДБУДЕТЬСЯ СЕСІЯ БОБРИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

У вівторок, 29 червня ц.р., о 14-й годині в адмінприміщенні територіальної громади (за адресою: с.Бобриця, вул. Дружби,4) відбудеться чергова сесія Бобрицької сільської ради.   На розгляд сесії виносяться такі питання: Про внесення змін до рішення сільської ради «Про бюджет Бобрицької територіальної громади на 2021 рік». Доповідає: начальник фінансового відділу Бобрицької сільської ради Л.Сасько.

15:23 16.06.2021

Оголошення про результати конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Бобрицької сільської ради Черкаської області

25 травня 2021 року відбулося засідання комісії з проведення конкурсного відбору претендентів на вакантну посаду директора Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Бобрицької сільської ради. На розгляд комісії подано конкурсні пропозиції від однієї особи – Арсеєнко Юлії Сергіївни.

16:06 01.06.2021

ВІДБУДЕТЬСЯ СЕСІЯ БОБРИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

У п’ятницю, 28 травня ц.р., о 10-й годині в адмінприміщенні територіальної громади (за адресою: с.Бобриця, вул. Дружби,4) відбудеться чергова сесія Бобрицької сільської ради.

13:32 17.05.2021

ОГОЛОШЕННЯ ПРО РОЗШУК

Для встановлення місця перебування розшукуються безвісти зниклі жителі с.Бобриця (зареєстровані за адресою: вул.Аліменкова,10, квартира 2) Щетініна Галина Леонідівна (1956 р. нар.) та Щетінін Олександр Анатолійович (1984 р. нар.).

13:45 14.05.2021