Масляна

Дата: 11.04.2019 11:44

3 березня  сиром ,маслом, калачем, танцями й піснями закликали весну у Бобрицькій сільській раді. Кожний старостинських округ представив свій «стіл достатку», господині частували гостей різними  смаколиками. Не обійшлося без традиційних вареників, пиріжків , млинців.

Святкове дійство охопило майже усі весняні ритуали та обряди. Водили хоровод, закликали пташок з теплого краю: підкидали вгору солому на гніздо гусям, грудочки землі – для ластівок, роздавали випечених  із тіста «жайворонків». Участь у театралізованому дійстві взяли творчі колективи Грищенецького, Григорівського будинків культури,Тростянецького сільського клубу. Вітали гостей солісти Канівського коледжу культури і мистецтв.

Режисером театралізованого дійства стала заслужений працівник культури України Олександра Прошак. Підтримали захід народний депутат Владислав Голуб, директор Тростянецької філії ТОВ НВФ «Урожай» Глушенко В.В., керівництво району та старостинські округи.

Для дітей на святі  працювали аніматори. У подарунок місцевим дітям нардеп  передав сертифікат на облаштування спортивно – ігрового майданчика.