Самовільне вирізання дерев

Дата: 25.04.2019 09:06

Шановна громадо Бобрицької сільської ради!!!
Доводимо до вашого відому інформацію, що самовільне вирізання дерев в лісопосадках, лісах, парках та інших зелених насаджень несе за собою адміністративну та кримінальну відповідальність.
Зокрема відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 8 квітня 1999 р. № 559 “Про такси для обчислення розміру шкоди, заподіяної зеленим насадженням у межах міст та інших населених пунктів” – за кожне дерево діаметром 46,1 – 50 см біля шийки кореня, знищене або пошкоджене до ступеня припинення росту штраф - 2800 грн. За кожний наступний сантиметр діаметра понад 50 сантиметрів - 100 грн.
У разі виникнення потреби в вирубці дерев біля присадибних ділянок, та в інших випадках, просимо звертатися в сільську раду.

Вирізання дерев