«Село. Кроки до розвитку»

Дата: 11.05.2019 15:22

Гранти по 50000 гривень на реалізацію бізнес-планів отримають 25 переможців конкурсу проекту «Село. Кроки до розвитку»

У 2019 році оголошується 4-й Конкурс агроіндустріального холдингу МХП «Село. Кроки до розвитку». Конкурс стимулює підприємництво у сільських громадах і підтримає кращі бізнес-ініціативи мешканців. Кординатором конкурсу в області виступає громадська організація «Ресурсний центр АНГО».

Грант у розмірі 50 000 грн (безповоротну фінансову допомогу) на реалізацію власного проекту отримають 25 переможців.

Учасниками конкурсу можуть бути: фермерські господарства, сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи, приватні підприємства та інші форми малого підприємництва, фізичні особи-підприємці та громадяни (незареєстровані до подання заявки на конкурс), які зареєстровані/проживають та/або впроваджують підприємницьку діяльність у населенних пунктах області, в яких здійснює свою діяльність МХП, перелік пунктів див. сайт http://ango.org.ua/.

Етапи конкурсу «Село. Кроки до розвитку»:

1. Ознайомитись із умовами конкурсу на сайті: http://ango.org.ua/;
  2. Отримати знання в ході семінар-тренінгу з написання бізнес-планів. Семінар-тренінг з написання бізнес-планів у м.Канів відбудеться 15 травня 2019 р. в міськрайонному центрі зайнятості (початок 10.00). Для цього бажано зареєструватися в гугл-формі у місцевих координаторів або за телефонами: +38(067) 472-12-00;  +38(066) 957-70-11;  +38(063)560-97-51;   +38(0472)37-00-75.
  3. Отримати консультацію, розробити та подати на ел.адресу ango.cherkasy@gmail.com свій бізнес-план. Бізнес-плани на участь у конкурсі приймаються до 18.00 год. 30 червня 2019 р. згідно з встановленою формою.
  4. Пройти співбесіду з конкурсною комісією з відбору бізнес-планів.
  5. Відібраним переможцям взяти участь у конференції та отримати сертифікати.
  6. Зареєструватись (при потребі) в якості юридичних осіб, чи фізичної особи-підприємця та відкрити розрахунковий рахунок у банку.
  7. Укласти через РЦАНГО договір з ахрохолдингом ПрАТ МХП про надання гранту.
  8. Отримати кошти на фінансування власного бізнес-плану.
  9. Розпочати реалізацію проекту та закупити згідно бізнес-плану необхідне обладнання, матеріали, посадковий матеріал тощо до кінця 2019 року.
  10. Реалізувати соціальну складову бізнес-плану та у січні 2020 року подати РЦАНГО короткий звіт про результати впровадження проекту.