Святкування Дня Села

Дата: 19.08.2019 08:23

У селі Бобриця 17 серпня 2019 року відбулося святкування Дня Села. Привітали жителів села сільський голова Штефан О.В., директор Тростянецької філії ТОВ “НВФ”Урожай” Глушенко В.В., сільський голова Литвинецької сільської ради Погрібна Г.М.

Запальними піснями привітали на святі колективи Грищинецького будинку культури Вербиченька, Тростянецького сільського клубу Тростянецькі молодички, а також дипломанти конкурсу Cерпневий заспів-2019 Григорівського будинку культури Наддніпряночка.

Допомогли організувати захід заслужений діяч культури Прошак О.В. та молоді таланти канівського коледжу культури та мистецтв.

Сільський голова Штефан О.В. привітала батьків новонароджених дітей та пари, які відсвяткували срібне весілля цінними подарунками.

Директор Тростянецької філії ТОВ “НВФ”Урожай” Глушенко В.В. вручив продуктові набори пільговим категоріям населення (ліквідаторам ЧАЕС I-II категорії, інвалідам дитинства та багатодітним матерям).

Найбільше задоволення отримали діти від катання на надувних гірках, батутах та ласування солодкою ватою. Подарував це казкове свято дітям благодійний фонд “Урожай громаді”.

Усіх присутніх пригощали козацькою кашею, юшкою та варениками. Закінчилося свято дискотекою.