Пільгового навчання та реалізація права на безкоштовну освіту.

Дата: 23.06.2020 11:46

Канівська  районна  державна  адміністрація

Управління  соціального захисту населення

вул. Кошового  2, м. Канів Черкаської області, 19000 тел.факс 3-24-66

е-mail:  rupszn_kaniv @ ukr.net

Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж є державним навчальним закладом фахової передвищої та вищої освіти, який здійснює підготовку добувачів за освітнім ступенем бакалавр, молодший бакалавр та за освітньо-професійним ступенем фаховий молодший бакалавр за спеціальностями «Облік і оподаткування», «Економіка» спеціалізація «Економічна кібернетика», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Соціальна робота» та «Психологія» на сонові базової загальної середньої освіти (9 кл.) повної загальної середньої освіти (11 кл.), диплому кваліфікованого робітника.

Навчальний заклад запрошує всіх бажаючих навчатись на денній, заочній та дистанційній формі здобуття освіти на державній та контрактній основі.

Зараховані на навчання до коледжу (студенти з інвалідністю І-ІІІ груп та діти з інвалідністю до 18 років) забезпечуються стипендією та знаходяться на державному утриманні (безкоштовне чотирьохразове харчування, цілодобова медична допомога). Студентам коледжу пенсії виплачуються в повному обсязі. В коледжі встановлено міжповерховий підйомник, перехідна галерея з навчального корпусу до гуртожитку, створено  безбар’єрне                     середовище, це дає можливість навчатись у нас особам з числа маломобільної групи населення.

Враховуючи вище сказане звертаємося до Вас з проханням сприяти професійній орієнтації осіб з інвалідністю (діти з інвалідністю  І-ІІІ груп, дітей-сиріт, напівсиріт, осіб, які постраждали від аварії на ЧАЕС, інвалідів війни, переселенців зі сходу, учасників бойових дій (АТО, ООС) та провести профорієнтаційну роботу серед даної категорії осіб які можуть навчатися в коледжі: розмістити інформаційні матеріали на стендах, у засобах масової інформації, поширювати надану інформацію (відеоролик,  профорієнтаційні матеріали) в соціальних мережах. Просимо також контактні дані осіб, які відповідальні за роботу з даною  категорією в ОТГ, сільських радах для інформування та донесення інформації про можливості пільгового навчання та реалізації права на безкоштовну освіту.

Начальник                                                                   Анатолій НЕЧИПОРЕНКО

Ніколенко 04736 3-20-49