19 вересня село Бобриця святкувало свою 357 річницю.

Дата: 25.09.2020 11:55

– Ми відзначаємо день народження кожного села, що увійшло до складу нашої громади. Сьогодні у нас 13 сіл, а за перспективним планом взагалі має бути 24 – це понад 4 тисячі мешканців.  Більшість сіл громади – зовсім невеличкі, але ми хочемо, аби кожне з них відчувало свою значимість, – констатує голова Бобрицької  громади Олена Штефан. – Днями відзначали день села Тростянець, у якому мешкає менше 200 людей.  Але привітати їх зі святом з’їхались люди з різних куточків громади. Ми приготували 40 літрів козацької каші та 4 відра вареників з капустою та картоплею.  У Бобриці – трохи більше: чотири великі казани каші,  шість відер вареників, короваї для пригощання всіх гостей свята. Вже традиційно за сприяння благодійного фонду «МХП – громаді», в обох селах було організовано розваги для дітей та подарунки усім багатодітним родинам, ліквідаторам аварії на ЧАЕС 1 категорії,  учасникам АТО, найстаршим та новонародженим. А від ПРАТ «Укргідгоенерго» громада отримала у подарунок  «сонячне» дерево, чотири альтанки для закладів освіти громади та два ноутбуки. Але до свята долучилися не лише великі підприємства – у нас дуже свідомі люди – свій внесок у підготовку до свята внесли всі соціально відповідальні підприємці громади.

Фото без описуФото без опису

Фото без описуФото без опису