26 вересня с.Григорівка відсвяткувало День села

Дата: 01.10.2020 14:11

Фото без опису26вересня с.Григорівка відсвяткувало День села, приурочене 77-ій річниці визволення села від фашистських загарбників, утворенням Букринського плацдарму. В святкуванні взяли участь голова Бобрицької с/р Штефан О.В, в.о.старост Грищенецького с/о Письмак Л.М, Пшенишницького с/о Мотриченко С. М.,батюшка місцевого храму отець Віталій. Святковий концерт жителям та гостям села подарували творчі колективи Григорівського с/о ,,Наддніпряночка "та Грищенецького с/о ,,Вербиченька".Отримали подарунки найстаріші жителі села Жлукто Марія Львівна та Туболець Феодосія Андрієвна; подружжя, які найдовше прожили в шлюбі- родина Забар Софії Іванівни та Василя Івановича, родина Грицай Мотрі Федосіївни та Дмитра Левковича;новонароджену жительку- Бондаренко Ніку Олегівну;жінок,які все своє трудове життя віддали громаді і пішли на заслужений відпочинок- Льон Галині Миколаївні,секретарю Григорівської с/р та Ломаці Катерині Іванівні, фельдшеру Григорівського ФАПу. (Спонсор ПП ,,Коритищанське .") ПП Льон Вікторія Володимирівна, Македон Тетяна Василівна привітали продуктивними наборами людей, які пережили лихоліття Великої Вітчизняної війни, будучи дітьми- дітей війни. ПП Камишіна Любов Василівна пригостила всіх присутніх на святі солодкою та мінеральною водою. ФГ ,,Куркуляндія" (директор Камишін Олександр Миколайович) поздоровив колектив,,Наддніпряночка ",кожен учасник отримав подарунок. ПП ,,Коритищанське "(директор Королевич Віктор Леонідович),яке орендує землі в Григорівському с/о привітали громаду короваєм,випеченим із нового врожаю та пригостили святковим частуванням.Діти насолоджувалися розвагами на надувній гірці та батуті ,смакували солодку вату- спонсор МХП ,,Урожай ". Остапчук Дмитро Іванович григорівських дітлахів пригостив коробками цукерок. Завершилося святкове дійство дискотекою,яку подарував орендар Королевич В.Л. Сценарій свята складений завідуючою Григорівською сільською бібліотекою Гончаренко Л.П.,проведений незмінними ведучими Однорог Г.В. та Спіжовою С.М. В.о старости Григорівського с/о Михайлішина С.В висловлює щиру вдячність всим ,хто долучився до проведення святкового заходу :керівництву Бобрицької с/р в особі голови Штефан О.В; працівникам Григорівського с/о;спонсорам свята ;творчим колективам та їх керівникам; місцевому козаку Кравченку О.М та жительці Кокарєвій Т. О. за оформлення святкової фотозони;КГ ,,Добробут " в особі детектора Пустового М.А. Ну ось ми нарешті про все розказали. Бажаєм, щоб Ви у добрі проживали Й наступного свята на той рік діждали! Хай лине пісня над селом, Хай колосяться ниви, Комори повняться добром І будьте ви щасливі!!!