Закон № 466-IX: з 23 травня 2020 року внесено зміни  до Податкового кодексу України щодо термінів реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування

Дата: 16.11.2020 08:39

Головне управління ДПС у Черкаській області

Відділ пресслужби, інформаційної політики та адміністрування  субсайту організаційно-розпорядчого управління

18002, Черкаси, вул. Хрещатик, буд.235, тел.: 33-91-34, e-mail: ckHYPERLINK "mailto:ck.zmi@tax.gov.ua".HYPERLINK "mailto:ck.zmi@tax.gov.ua"zmiHYPERLINK "mailto:ck.zmi@tax.gov.ua"@HYPERLINK "mailto:ck.zmi@tax.gov.ua"taxHYPERLINK "mailto:ck.zmi@tax.gov.ua".HYPERLINK "mailto:ck.zmi@tax.gov.ua"govHYPERLINK "mailto:ck.zmi@tax.gov.ua".HYPERLINK "mailto:ck.zmi@tax.gov.ua"ua

Головне управління ДПС у Черкаській області звертає увагу платників, що  відповідно до внесених змін  Законом України від 16 січня 2020 року № 466-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» відбулися зміни щодо терміну реєстрації податкових накладних / розрахунків коригування, складених відповідно до пункту 198.5 статті 198 та пункту 199.1 статті 199 Кодексу.

Зокрема, норму Кодексу, якою встановлено терміни реєстрації в ЄРПН податкових накладних / розрахунків коригування (пункт 201.10 статті 201 Кодексу), доповнено новим абзацом, згідно з яким для зведених податкових накладних та/або розрахунків коригування до таких зведених податкових накладних, складених за операціями, визначеними пунктом 198.5 статті 198 та пунктом 199.1 статті 199 Кодексу, встановлено граничний строк реєстрації в ЄРПН -     протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем місяця, в якому вони складені.

Також звертаємо увагу,  якщо граничний день реєстрації податкових накладних та/або розрахунків коригування в ЄРЦН припадає на вихідний чи святковий день, то такий день вважається операційним, що забезпечує можливість реєстрації податкових накладних та/або розрахунків коригування протягом періоду з 8:00 до 20:00.

Посилання на Закон України №466-ІХ: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/466-20