Небезпечні знахідки. Статистика і дії при виявленні

Дата: 23.12.2020 16:50

Минуло понад 70 років від тоді, як закінчилася Друга світова війна, але вона продовжує нагадувати про себе небезпечними знахідками. Заіржавілі артилерійські снаряди, міни та авіабомби, що не розірвалися багато років тому, знаходять своїх жертв у сьогоденні.

Так, з початку року на Канівщині виявлено 102 вибухонебезпечних предмета. Зокрема, 21 грудня сапери аварійно-рятувального загону спеціального призначення, після повідомлення місцевого жителя, виявили в лісовому масиві неподалік села Ліпляве, Канівського району ручну гранату РГД-33 часів Другої світової війни.

А щоб попередити нещасні випадки серед населення, рятувальники вкотре звертаються до громадян з проханням не торкатися підозрілого предмету і негайно повідомляти про знахідку за номером «101» або «102».