Повідомлення про оприлюднення проекту детального плану території

Дата: 04.01.2021 09:42

Повідомлення про оприлюднення

проекту детального плану території

З метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості, Бобрицька сільська рада повідомляє про оприлюднення на своєму офіційному веб-сайті проекту «Детальний план території, що прилягає до перетину вулиць Центральна та Береговщина в межах с. Григорівка, Канівського району, Черкаської області» (ДПТ).

Зауваження та пропозиції щодо проекту ДПТ подавати до Бобрицької сільської ради в письмовій формі або в електронному вигляді на адресу: 19014, Черкаська обл., с. Бобриця, вул. Дружби, буд. 4

Графікроботи: Пн-Чт з 8.00 до 17.00; Пт з 8.00 до 16.00; Обідняперерва з 13.00 до 14.00.

E-Mail адресаbobryca_rada@ukr.net

Контактнітелефони: 096-075-97-31.

В термін до 05.02.2020 включно.

Орган, відякогоможнаотриматиінформацію та адресу, за якоюможнаознайомитися з проектом документа державного планування, місцезнаходженням - відділ містобудування, архітектури, комунальної власності, земельних відносин та ЖКГ Бобрицької сільської ради (Україна, 19014, Черкаська обл., с. Бобриця, вул. Дружби, буд. 4, тел. 096-075-97-31., E-mail: bobryca_rada@ukr.net).

Додаток: «Детальний план території, що прилягає до перетину вулиць Центральна та Береговщина в межах с. Григорівка, Канівського району, Черкаської області» з додатками.

Детальний план території в межах с. Григорівка на сайт

ДПТ_ГРИГОРIВКА_ГОТЕЛ__ЛИСТ1

ДПТ_ГРИГОРIВКА_ГОТЕЛ__ЛИСТ2