Конкурс на заміщення вакантної посади

Конкурс на заміщення вакантної посади

16 січня 2021 року

Виконавчий комітет Бобрицької сільської ради

оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

Начальник відділу

центру надання адміністративних послуг – державний реєстратор

Вимоги до кандидатів

Громадянство України;

• освіта вища за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст або магістр відповідного спрямування;
  • стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або на державній службі не менше 3 ( трьох).
  • володіння основними навичками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами;
  • навики роботи в реєстрах та інформаційних системах;
  • вільне  володіння державною мовою в обсягах визначених статтею 11 Закону України «Про засади державної мовної політики»;
  • знання Конституції України», законів України  «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції».

Посадові обов»язки:

• здійснює організаційну діяльність відділу , забезпечує виконання завдань покладенних на відділ та послуг у сфері державної реєстрації.

Умови оплати праці:

• посадовий оклад складає 6600 грн., встановлюється доплата за ранг  та вислугу років.

Документи, що подаються на конкурс:

• заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органах місцевого самоврядування та проходження  служби в органах місцевого самоврядування;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);
  • інформацію про подання декларації про майно, доходи, витрати і зобов»язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції».
  • копію трудової книжки.

Особи, які працюють у державному органі, де оголошено конкурс, і бажають взяти у ньому участь, зазначених документів до заяви не додають

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

До участі у конкурсі допускаються особи, які відповідають умовам конкурсу .

Термін прийняття документів – протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу на офіційному веб-сайті Бобрицької сільської ради.

Особи, документи яких не відповідають встановленим вимогам, за рішенням голови конкурсної комісії до конкурсу не допускаються, про що їм повідомляється кадровою службою з відповідним обґрунтуванням.

Конкурс буде проведено в приміщенні Виконавчого комітету Бобрицької сільської ради за адресою: 19014, Черкаська область, Канівський район, село Бобриця,   вул. Дружби, 4.

Додаткова інформація з питань конкурсу звертатись до відділу правового забезпечення і управління персоналом та за електронною адресою bobryca_rada@ukr.net.