ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ

Дата: 18.01.2021 09:26

Керуючись ст. 19, 21 “Про регулювання містобудівної діяльності”, ПКМУ від 25 травня 2011 року №555 “Прозатвердження Порядку проведення громадських слуханьщодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні”

Відповідно до рішення № 20-40 від 30 червня 2020 року Бобрицької сільської ради виконується документація з розроблення детального плану території, що прилягає до перетину вулиць Центральна та Береговщина в межах с. Григорівка, Канівського району, Черкаської області (для розміщення хостелу). Земельна ділянка розміщена в с. Григорівка Черкаської області.

Основні техніко-економічні показники проекту. Площа земельної ділянки 0,0880 га, площа забудови ділянки 0,0404 га, замовник детального плану території - Бобрицька сільська рада. Для ознайомлення звертатись за адресою: 19014, Черкаська обл., с. Бобриця, вул. Дружби, буд. 4 – Бобрицька сільська рада або на сайті https://bobrycka-gromada.gov.ua/.Термін ознайомлення з проектом містобудівної документації та термін подання пропозицій –до 05 лютого 2020 року.

Розробник детального плану території – Комунальне проектно-виробниче архітектурно-планувальне підприємство Облархбюро Черкаської обласної ради.