26.01.2021 року о 10.00 годині в приміщенні сільської ради відбудеться  6 сесія VIII скликання Бобрицької сільської ради.

Дата: 19.01.2021 14:05

ПОРЯДОК  ДЕНННИЙ:

1. Про підсумки повторних виборів депутатів Бобрицької сільської ради Черкаської області та визнання їх повноважень.

Доповідає: голова Бобрицької сільської територіальної виборчої комісії О.Яценко.

1. Про внесення змін до рішення  від 20.11.2020 №1-7/VІІІ «Про затвердження постійних комісій ради та їх персонального складу».

Доповідає:  сільський голова О.Штефан.

1. Про утворення старостинських округів в новій редакції.

Доповідає: сільський голова О.Штефан.

1. Про внесення змін до рішення  сільської ради  від 30.11.2020 №2-11/VІІІ «Про затвердження старост».

Доповідає: сільський голова О.Штефан

1. Про внесення змін до рішення  від 30.11.2020 №2-13/VІІІ «Про утворення виконавчого комітету  сільської ради та визначення його чисельності та затвердження персонального складу».

Доповідає: сільський голова О.Штефан

1. Про внесення змін до структури чисельності апарату Бобрицької сільської ради та її виконавчого органу на 2021 рік.

Доповідає: сільський голова О.Штефан.

1. Структура чисельності та штатний розпис працівників КП «Добробут» Бобрицької сільської ради на 2021 рік та структура чисельності та штатний розпис працівників КП «Господар» Бобрицької сільської ради на 2021 рік до завершення реорганізації.

Доповідає: заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Л.Коробочка.

1. Про передачу майна з балансу виконавчого комітету  Бобрицької сільської ради в комунальну власність Комунального підприємства «Добробут» Бобрицької сільської ради.

1.  Про звіт про виконання бюджету Бобрицької сільської ради за 2020 рік.

Доповідає:начальник фінансового відділу Л.Сасько.

1.  Про делегування Черкаській районній раді частини власних повноважень зі створення об’єднаного трудового архіву.

Доповідає: керуючий справами виконавчого комітету М.Зоць.

1. Про розгляд заяв громадян, щодо вирішення земельних питань.

Доповідає: головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, комунальної власності, земельних відносин та ЖКГ Т.Прошак.

1.  Інші питання.