Створення Національного природного парку «Середньодніпровський»: до серйозних питань варто підходити зі знанням справи і лише з погодження громади

Дата: 02.03.2021 12:19

Із початку цього року в засобах масової інформації (зокрема, на сайті «Каnos» - http://kanos.com.ua/na-cherkaschyni-planuyut-zbilshyty-zapovidni-terytoriji/?doing_wp_cron=1614625893.5074760913848876953125, на офіційному сайті Канівської міської ради - http://kaniv-rada.gov.ua/news.php?p=4011) поширено інформацію про те, що на рівні обласних органів влади та місцевих органів самоврядування були проведені засідання робочих груп, де розглядалося питання створення Національного природного парку «Середньодніпровський». Жителі Бобрицької громади мають власну думку щодо цього питання. Їхнє колективне звернення за підписами 394 осіб було розглянуто на 7 сесії Бобрицької сільської ради 22 лютого ц.р. Прикметно: думку людей, коли вирішується доля і життя чи не кожного з них «у режимі» природного парку, ніхто не запитав.

Деталі – в «Зверненні депутатів Бобрицької сільської ради щодо неприпустимості створення Національного природного парку «Середньодніпровський» на території Бобрицької сільської ради без обов’язкового попереднього погодження з місцевою громадою».