ВІДШКОДУВАННЯ ВАРТОСТІ ПРОЇЗДУ ГРОМАДЯНАМ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВНАСЛІДОК АВАРІЇ НА ЧАЕС

Дата: 04.03.2021 16:38

Для осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, програмою Бобрицької сільської ради «Турбота» на 2021-2022 роки передбачено 25,2 тис. грн. для відшкодування витрат за проїзд один раз на рік до будь-якого пункту України і назад (без урахування пересадок) автомобільним або залізничним транспортом (окрім проїзду у вагонах класу СВ та Люкс), враховуючи вартість квитка (окрім вартості наданих у поїзді послуг, зокрема - придбання чаю, та окрім вартості перевезення багажу автомобільним транспортом).

Компенсація надається громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (далі – постраждала особа) 1 та 2 категорій.

Право на відшкодування вартості проїзду мають особи, які зареєстровані на території Бобрицької сільської ради:

1) громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесені до категорії 1 – в розмірі 100 відсотків вартості проїзду;

2) громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесені до категорії 2 – в розмірі 50 відсотків вартості проїзду.

Виплату компенсації здійснює відділ соціального захисту населення Бобрицької сільської ради Черкаської області (далі - Відділ).

Для отримання компенсації постраждалі особи, які зареєстровані та проживають в населених пунктах Бобрицької сільської ради Черкаської області, подають до Відділу заповнену заяву за формою, затвердженою наказом Міністерства соціальної політики України №441 від 21 квітня 2015 року «Про затвердження форми Заяви про призначення усіх видів соціальної допомоги, компенсацій та пільг».

До заяви додають:

- проїзний документ (квиток);

копії:

- посвідчення, що підтверджує статус особи;

- паспорту;

- ідентифікаційного номеру платника податків із пред’явленням оригіналів.

Постраждалі особи можуть використати право на компенсацію в межах календарного року до 20 грудня. Компенсація вартості проїзду здійснюється виключно на підставі оригіналів проїзних документів.

Наталія МАЛЮК, начальник Відділу соціального захисту населення Бобрицької сільської ради