ВІТАЄМО З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОГО ДОБРОВОЛЬЦЯ

Дата: 14.03.2021 11:14

У неділю, 14 березня, традиційно відзначається День українського добровольця.

Цього дня у 2014 році перші 500 активістів Самооборони Майдану за покликом власного патріотично-налаштованого сумління прибули до полігону в Нових Петрівцях (на Київщині) з метою сформувати перший добровольчий батальйон. На плечі цих по-справжньому народних відчайдухів лягла критична і надвідповідальна місія – захистити країну від агресора, не пустивши його вглиб України. Звичайні українці приходили самі, не чекаючи повістки, або самоорганізовувалися в батальйони і вирушали на Донбас, аби боротися за територіальну цілісність своєї країни. Саме завдяки добровольцям на першому етапі війни Україна змогла провести мобілізацію та підготувати професійних захисників.

Рішенням Верховної Ради від 17 січня 2017 року дата 14 березня щороку відзначається як свято визнання неоціненної заслуги кожного українця, який із власної волі став грудьми на захист рідного краю від агресорів, як свято з прихиленим коліном перед тими, хто не повернувся до рідного дому із вогняних позицій, залишившись навіки молодим і поповнивши ряди героїв-захисників України. Ми низько схиляємо голови, вшановуючи загиблих воїнів. Вічна пам’ять їм! Вічна слава!

Завдяки вашому патріотизму, героїзму й самовідданості ворог не зміг пройти далі Донбасу, а добровольчий рух назавжди вписав свою пам’ятну сторінку в історію України. Ви – підтвердження незламності духу нашого народу. Вітаємо вас із святом! Пам’ятаємо про вас і ваші заслуги завжди. Здоров’я вам, радості, многая літа!

Олена Штефан, Бобрицький сільський голова

Депутатський корпус та Виконавчий комітет Бобрицької сільської ради