ВІТАЄМО ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКІВ – ПРОФЕСІОНАЛІВ, ЯКІ ОБ’ЄДНУЮТЬ ГОРИЗОНТИ, ЛЮДЕЙ І ЗЕМЛЮ

Дата: 14.03.2021 11:18

День землевпорядника в Україні у цьому році випадає на 13 березня. Це свято було встановлено указом президента Леоніда Кучми 1999-о року і відтоді відзначається кожної другої суботи першого місяця весни.

Незаперечна істина: професійне свято землевпорядників – це свято професіоналів, які об’єднують горизонти, людей і землю, а ще - свято тих, хто бере участь в формуванні та реалізації державної політики у сфері регулювання земельних відносин, здійсненні державного контролю за використанням та охороною земель, здійсненні заходів щодо розвитку ринку земель, організації та веденні державного земельного кадастру, землеустрою і моніторингу земель. В Україні земля – це не тільки фізична, але й сакральна категорія, важлива частина національної ідеї. Тому і професія землевпорядника дуже шанована та відповідальна.

Тож з нагоди вашого професійного свята бажаємо усім спеціалістам-землевпорядникам міцного здоров’я, невичерпної енергії, сили для досягнення поставлених цілей на благо України! Від щирого серця усім вам - нових творчих успіхів, щастя, любові й пошани, успіхів у роботі, весняного настрою, добра й благополуччя вам і вашим родинам.

Олена Штефан, Бобрицький сільський голова

Депутатський корпус та Виконавчий комітет Бобрицької сільської ради