ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

Дата: 21.03.2021 09:27

У такий весняно-сонячний день народилися лише по-справжньому сонячні й добрі люди. Серед них – і Бобрицький сільський голова Олена Штефан.

Тож приймайте найщиріші вітання з Днем народження, шановна Олено Василівно!

Нехай Ваше серце завжди весніє душевним теплом і любов’ю, хай літа Ваші множаться добром і хорошими справами на благо сім’ї, рідних, близьких, а також на благо родини-громади, всієї країни. Нехай шляхи Ваші будуть легкими, а по життю хай Вас завжди супроводжують надія, віра і любов. Хай усе задумане вдається і доля посилає здоров’я, силу й терпіння, аби втілити в життя найкращі помисли. Хай Ваша чарівна посмішка й надалі надихає всіх лише на хороші справи, а ще – додає наснаги творити, будувати, звершувати усе найкраще.

Хай Бог береже Вас завжди, хай посилає благодать і Вам, і всій Вашій родині.

А ще – дозвольте саме сьогодні подякувати Вашим батькам і вклонитися їм низенько за те, що виховали справжню доньку свого народу, яка сьогодні гідно представляє інтереси громади і, водночас, має людський підхід до кожного жителя із 24 сіл та селищ, що ввійшли до складу громади. Повагу і шану від людей Ви заслужили своєю невтомною працею, сумлінним служінням на благо кожного. І за все це – спасибі Вам, Олено Василівно, доземний уклін і Вам, і Вашим батькам.

З роси і води Вам, чарівна жінко-весна!

З повагою - Виконавчий комітет та депутатський корпус Бобрицької сільської ради