21 БЕРЕЗНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛІСІВ

Дата: 21.03.2021 10:10

Свято було започатковано за рішенням Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй 28 листопада 2012. Звідтоді, щороку 21 березня, проводяться різні заходи, що спрямовані на підвищення обізнаності про важливість всіх  видів лісів і дерев за межами лісів на благо нинішнього і майбутніх поколінь. Такі заходи як посадка дерев  і в Міжнародний день лісів і в інші весняні дні – це своєрідне дійство з прикрашання зеленим пам’ятником власного шляху на цій землі кожним, хто долучається до процесу відновлення і збагачення зелених шат планети.

Принагідно вітаємо всіх, хто причетний чи дотичний до лісової галузі, до сфери охорони зелених насаджень, - із Міжнародним днем лісів. Ваша праця – то тяжкий труд, але створене вами варте того, аби втома завжди змінювалася задоволенням і надалі – насолодою від втілених задумів. Бажаємо вам здоров’я, наснаги і сили, успіхів у справах на благо рідної землі. Хай завжди над вами буде мирним небо і сонячно – на душі.

Олена Штефан, Бобрицький сільський голова

Виконавчий комітет та депутатський корпус Бобрицької сільської ради