СВЯТКУЄМО ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА І ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ

Дата: 21.03.2021 10:30

Згідно з Указом Президента України щороку в третю неділю березня відзначається День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

Прийміть, шановні представники цього сектору життєдіяльності громади, наші щирі вітання з професійним святом. Приєднуємося до побажань, що линуть сьогодні на вашу адресу.

Ваша робота – це охайність і чистота вулиць, доступні та доброякісні побутові послуги. Існування цих та інших простих благ – невід’ємна частина добробуту людей, а відтак - і запорука їх хорошого настрою та гарного самопочуття. Ви створююте належні умови проживання та побуту населення. Бажаємо вам не втомлюватися віддавати себе на цьому терені, адже все це – заради людей, громади, держави.

Зичимо вам міцного здоров’я, хорошого весняного настрою, наснаги, злагоди, щастя і світлого майбутнього, ініціативи й діловитості у виконанні професійних завдань.

Зі святом вас!

Олена Штефан, Бобрицький сільський голова

Виконавчий комітет та депутатський корпус Бобрицької сільської ради