ІНТЕГРОВАНА ІНФОРМАЦІЙНА СИСТЕМА «СОЦІАЛЬНА ГРОМАДА» - В ДІЇ

Дата: 26.03.2021 14:02

З початку березня цього року у відділі соціального захисту населення Бобрицької сільської ради Черкаської області запроваджено програмний комплекс «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада» (ПК Соціальна громада). ПК Соціальна громада забезпечує прийом заяв та документів від громадян на призначення соціальних допомог, житлових субсидій, пільг за місцем їх проживання та передачу їх в електронному вигляді органу соціального захисту населення, що суттєво спрощує і пришвидшує обмін та опрацювання інформації, забезпечує зручність для мешканців територіальної громади, особливо віддалених від органів соціального захисту населення. В ПК Соціальна громада введено інформацію щодо отримувачів адміністративних послуг соціального характеру на 25 осіб громади.

Із лютого поточного року прийнято в паперовому вигляді документи для призначення різних видів соціальних виплат та компенсацій на 119 осіб Бобрицької сільської ради.

Наталія МАЛЮК, начальник відділу соціального захисту населення Бобрицької сільської ради Черкаської області