ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРИЩИНЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 01.04.2021 20:12

У публікації «Сходка села у Грищинцях: земля, вода і… собаки», розміщеній у «Віснику Бобрицької громади» (№3 – березень 2021 року)  у частині про питання «…збалансування вартості водопостачання у зв’язку із запланованим підвищенням ціни на енергоносії з 1 квітня ц.р…» на жаль, вкралася помилка.

Як уточнила Грищинецький староста Надія Возна, «…після обговорення питання грищинчани вирішили підняти вартість послуг із постачання води із 1 квітня 2021 року до 40 гривень із кожного проживаючого в домоволодінні (незалежно від наявної живності)».

Просимо вибачення через допущену помилку, а також дуже дякуємо за увагу до життя громади та всього, що пов’язано з нею, а ще – сподіваємося на ваше розуміння і великодушність, шановні жителі села Грищинці.

Із повагою та вибаченнями - Віра Загородня, зав. сектором інформаційно-організаційної роботи виконавчого комітету Бобрицької сільської ради