РЕМОНТУЄТЬСЯ ПРОБЛЕМНИЙ ШМАТ ДОРОГИ У ПИЩАЛЬНИКАХ

Дата: 05.04.2021 15:21

Понеділок, 5 квітня 2021 року. На годиннику – близько 13-ї години. У межах села Пищальники – на під’йомі при виїзді - кипить робота: автомобіль «КАМаЗ» завозить будівельні відходи, спецтехніка планує і розрівнює завезений матеріал. За процесом спостерігає депутат Бобрицької сільської ради Віктор Табачний.

- Цей шмат дороги завжди був проблемним – весняні і дощові води, спускаючись зі схилу, із подвоєною силою утворювали глибокі рови, - пояснює Віктор Миколайович. - У глибоких вибоїнах неодноразово опинялася техніка, зокрема, навіть автобуси з людьми. Цією дорогою курсує щодня шкільний автобус, ходить громадський транспорт із Канева, йдуть автобуси з працівниками місцевих підприємств тощо. Долаючи цей відрізок шляху, водії щоразу ризикують і самі, і піддають ризику своїх пасажирів.

За словами Бобрицького сільського голови Олени Штефан, на заклик провести поточний ремонт проблемної ділянки шляху Пищальники-Черниші відгукнулися СТОВ «Піщальники» (керівник Є.Г. Кривохижа) та ВП «Ліпляве» ТОВ «НВФ «Урожай» (керівник О.В. Трохимець). Вони надали відповідну техніку для проведення робіт із підвезення матеріалів та планування і розрівнювання будівельних відходів. Матеріальне забезпечення ремонтних робіт (будівельні відходи) - на рахунку КП «Добробут» (керівник – М.А. Пустовіт).

Текст, фото – Віра Загородня