ВЕЛИКЕ ПРИБИРАННЯ ПО-БОБРИЦЬКИ: ПРИБИРАЛИ У ПШЕНИЧНИКАХ І ТРОЩИНІ

Дата: 13.04.2021 14:22

Акція «За чисте довкілля» Бобрицької сільської ради із благоустрою та впорядкування територій впевнено крокує населеними пунктами громади.

Так, у понеділок,12 квітня ц.р., стараннями працівників Пшеничницького сільського старостату, сільського будинку культури та Комунального підприємства «Добробут» Бобрицької сільської ради було проведено прибирання і благоустрій території села Пшеничники та дороги на цвинтар у селі Трощин. Старанно трудилися на прибиранні Павло Миронченко, Лідія Петриченко, Сергій Цибуля, Петро Петриченко, Валентина Заєць.

«Хоча погодні умови не зовсім сприяли проведенню акції, та це був тільки початок, - обіцяє Пшеничницький сільський староста Сергій Мотриченко. - Акція триває, тож усіх бажаючих громадян просимо долучатися, навівши лад біля своїх домоволодінь та прилеглих до них територій».

Фото, текст – Наталія Івашків