ДО ЖИТЕЛІВ БОБРИЦІ ПРИЇЗДИВ КОНСУЛЬТАНТ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

Дата: 13.04.2021 15:05

У вівторок, 13 квітня ц.р., у приміщенні Бобрицької сільської ради вела прийом жителів громади заступник начальника відділу «Канівське бюро правової допомоги» Золотоніського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги Олена Васильченко. Тих, хто звернувся цього дня за юридичною консультацією, цікавили питання різновекторного спрямування – від земельного законодавства до суто приватних ситуацій на кшталт заповітної справи, спадкування майна тощо.

За словами заступника Бобрицького сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмили Коробочки, у зв’язку із постійним оновленням та розмаїттям законодавчих змін такі консультаційні прийоми громадян безпосередньо за їх місцем проживання – це вимога часу і, водночас, правова допомога при вирішенні деяких питань, що іноді здаються безвихідними чи незрозумілими.

Кожен із відвідувачів щиро дякував і спеціалісту Канівського бюро правової допомоги за надану консультацію, і представникам виконавчого комітету за турботу про жителів громади.

Текст, фото – Віра Загородня