УВАГА! БУДУТЬ ЗАСТОСОВУВАТИСЯ ПЕСТИЦИДИ

Дата: 15.04.2021 19:59

За повідомленням із Виробничого підрозділу ВП Ліпляве ТОВ "НВФ "Урожай", відповідно до Закону України «Про бджільництво» та Державних санітарних правил «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів в народному господарстві», в період з 16 квітня по 1 травня ц.р. на полях, що розташовані на території Бобрицької територіальної громади проводитиметься обробіток посівів кукурудзи, пшениці та соняшника засобами «Люмакс», «Балерина», «Капуеро», «Мілонга», «Гезагард», строки дії токсичності яких становить три доби.

Вказані пестициди можуть становити небезпеку для бджіл, тож, за порадою фахівців ВП Ліпляве ТОВ "НВФ "Урожай", у вказаний період необхідно вивезти пасіку в безпечне місце.