ВЕЛИКЕ ПРИБИРАННЯ ПО-БОБРИЦЬКИ: У ГРИЩИНЦЯХ ПРИБРАЛИ ТЕРИТОРІЮ БІЛЯ СТАВКІВ

Дата: 19.04.2021 13:52

У п’ятницю, 16 квітня ц.р., близько двадцяти жителів села Грищинці старанно працювали на благо громади, прибираючи територію навколо ставків, що знаходяться в центрі села. В основному - це місцеві активісти молодшого покоління.

Одержану деревину від обрізання гілля та старих насаджень передали на опалення адмінприміщення сільського старостату, місцевого ліцею і храму.

Хтось обрізав гілля, хтось вигрібав старе листя і рослинні рештки, хтось – збирав сміття, кинуте людськими руками, а хтось – старався зварити смачнющу юшку, аби після прибирання погрітися гарячою стравою. Разом працювали – гуртом і юшку смакували. І тішилися дружно: тепер біля місцевих водойм можна і автомобілем проїхати, і гуртом відпочити, і просто самому приємно посидіти з вудкою – насолодитися перепочинком після трудового дня.

Фото – Оксана Бердова, текст – Віра Загородня