ВЕЛИКЕ ПРИБИРАННЯ ПО-БОБРИЦЬКИ: У КОЗАРІВСЬКОМУ СТАРОСТАТІ ПРОВЕЛИ БЛАГОУСТРІЙ НА ТЕРИТОРІЇ БРАТСЬКОЇ МОГИЛИ У СИНЯВЦІ

Дата: 20.04.2021 11:48

У четвер, 15 квітня ц.р., працівники Козарівського старостинського округу разом із працівниками комунального господарства «Добробут» Бобрицької сільської ради, працівниками місцевих закладів освіти і культури долучилися до Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля!».

За словами Козарівського сільського старости Володимира Литвиненка, взявшись дружно за госпінвентар, жителі Синявки та Козарівки провели прибирання на території загальною площею близько однієї тисячі квадратних метрів – викосили і вигребли старі рослині рештки, побілили бордюри, зрізали старі дерева та гілки, таким чином привівши у належний стан братську могилу в селі Синявка, де покоїться прах більше двох тисяч воїнів, полеглих у роки Другої світової війни, та яка є найбільшим похованням тих часів на Канівщині.

Фото – Яна Скрипка