ВІДБУДЕТЬСЯ СЕСІЯ БОБРИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 19.04.2021 12:09

У середу, 28 квітня ц.р., о 10-й годині в адмінприміщенні територіальної громади (за адресою: с.Бобриця, вул. Дружби,4) відбудеться чергова сесія Бобрицької сільської ради.

На розгляд сесії виносяться такі питання:

• Про затвердження звіту про виконання бюджету Бобрицької сільської територіальної громади за І квартал 2021 року.

Доповідає: начальник фінансового відділу Л.Сасько.

•  Про внесення змін до рішення сільської ради «Про бюджет Бобрицької територіальної громади на 2021 рік».

Доповідає: начальник фінансового відділу Л.Сасько.

•  Про затвердження Положення про медичний пункт тимчасового базування та створення медичних пунктів тимчасового базування на території Бобрицької сільської ради Черкаської області

Доповідає: директор КНП «Канівський ЦПМСД» Н.Горьова.

-  Про передачу в оперативне управління та на баланс комунального некомерційного підприємства «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Канівської міської ради Черкаської області легкового автомобіля.

Доповідає: сільський голова О.Штефан.

•  Про делегування повноважень із надання адміністративних та дозвільних послуг у сфері містобудування та архітектури на території Бобрицької сільської ради.

Доповідає: сільський голова О.Штефан.

•  Про затвердження Переліку об’єктів нерухомого комунального майна, що перебуває у власності Бобрицької сільської ради Черкаської області.

Доповідає: сільський голова О.Штефан.

•  Про регулювання земельних відносин.

Доповідає: головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, комунальної власності, земельних відносин та ЖКГ Т.Прошак.

• Інші питання.

Олена Штефан, Бобрицький сільський голова