ВЕЛИКЕ ПРИБИРАННЯ ПО-БОБРИЦЬКИ: КУРИЛІВЧАНИ - ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ!

Дата: 20.04.2021 20:30

Благоустрій території села Курилівка місцеві жителі вирішили провести під власною егідою: «Не сміти! Прибери! Збережи! Залиши чистою природу там, де ти живеш, - для своїх дітей!» І закипіла старанна і дружня робота у суботу, 17 квітня ц.р., на території села – біля школи та братської могили, а ще – на сільському цвинтарі.

Підбадьорювали один одного і самовіддано працювали Микола Пустовий, Світлана Чамата, Юрій Пустовий, Ніна Забоєнко, Ірина Бойко, Людмила Півень, Олена Коваль (майстер-«творець» неймовірно смачнючої каші!), Анатолій Романов, Тетяна Курмоярцева, Євген Чераньов, Євген Бойко, Віктор Козак, Олексій Яровий, Микола Лазор, Галина Лазор, Раїса Омельченко, Юрій Омельченко, Світлана Лазарчук, Микола Яценко, Петро Потужній.

Натрудились-натомилися всі добре, проте радісно посміхалися і дякували один одному за підтримку, допомогу, активність заради громади, заради свого рідного села, заради кожного односельця. А ще – припрошували всіх бажаючих: роботи з благоустрою та прибирання у рідних населених пунктах вдосталь, тож долучайтеся, всі небайдужі!

Текст, фото – Ірина Бойко