ВЕЛИКЕ ПРИБИРАННЯ ПО-БОБРИЦЬКИ: ТРОСТЯНЕЦЬКЕ ГУРТУВАННЯ + СТАРАННЯ = ЧИСТОТА Й ОХАЙНІСТЬ

Дата: 24.04.2021 09:40

У Тростянці в четвер, 22 квітня ц.р., активісти та всі небайдужі до життя в громаді долучилися до прибирання біля кладовища.

Слово до всіх, хто цього дня старанно працював - як кажуть, до сьомого поту, аби лишень ускрізь були чистота й охайність, - від Грищинецького сільського старости Надії Возної:

«Дякую, дякую, дякую!

Всім небайдужим, а саме:

Леонід і Тетяна Сало,

Олег і Тетяна Зайцеві,

Олег Зеленьков,

Віктор Гайдай,

Ольга Борко,

Галина Загорулько,

Ніна Маніленко,

Ольга Остапець,

Марія Несененко,

які покинули свої виорані городи та прийшли на прибирання території кладовища.

Окрема подяка дівчаткам Алінкі Бондар та Лєрочкі Веремчук. Цього дня не було автобуса, аби доїхати до школи, то дівчатка прийшли на прибирання. Дякую батькам Галині й Івану Бондарям та Наталці і Віктору Веремчукам за те, що виховують своїх діток старанними і працьовитими. Дівчатка не цуралися роботи, а працювали на рівні з дорослими. Дай вам, Боже, здоров'я, мої дорогенькі!

Багато було сьогодні зроблено: повирізали гілки, дубці. Листя вигребли дуже багато. Дорога стала на цілий метр (чи й більше!) ширшою.

У багатьох учасників сьогоднішнього суботника ніхто не похований на нашому кладовищі, але вони все одно прийшли. Як сказала одна з учасниць: «Це - наш обов’язок». Жаль, що не всі це розуміють...»

Фото – Надія Возна

Фото без описуФото без опису