ВЕЛИКЕ ПРИБИРАННЯ ПО-БОБРИЦЬКИ: СТУДЕНЕЦЬ ВПЕВНЕНО ПРЯМУЄ ДО ПЕРЕЛІКУ СІЛ, ЩО ЖИВУТЬ У ЗОНІ ЧИСТОТИ

Дата: 24.04.2021 10:38

А долучити це село до числа населених пунктів із упорядкованими місцями загального користування вирішили працівники виконавчого комітету Бобрицької сільської ради, Комунального підприємства «Добробут» та місцеві активні й небайдужі жителі, які гуртом у четвер, 22 квітня ц.р., власним прикладом показали, як можна навести лад у наймилішому кутку на землі – в рідному селі.

Так, загальними стараннями цього дня було проведено благоустрій місцевого цвинтаря та території довкола братської могили полеглих у Другій світовій війні воїнів-захисників. Підбадьорюючи та допомагаючи один одному, всі разом зробили достатньо багато роботи: повигрібали старі трави і листя, пообрізали старе гілля та молоду поросль дерев, пофарбували лавки й ворота на цвинтарі. Загалом в акції з прибирання цього дня у Студенці взяли участь близько двадцяти осіб. Тепер односельцям та гостям села буде приємно приїхати на поминальні дні чи й просто так – аби провідати рідних серцю людей, які знайшли останній спочинок на місцевому святому для всіх місці чи у братській могилі.

Аби таки з честю носити звання сільської громади, що живе у зоні чистоти й охайності, уже найближчим часом тут запланували проведення чергової акції з прибирання центральної вулиці, зокрема відрізка, де наразі потребують людських рук завали гілля, що обрізалося поблизу ліній електромереж. Тож іще один ривок – і студенецька громада буде теж у зоні чистоти!

Текст – Віра Загородня, фото – Лариса Добровольська