ВЕЛИКЕ ПРИБИРАННЯ ПО-БОБРИЦЬКИ: БЕРЕСНЯГІВЦІ ТВОРЯТЬ ЧИСТОТУ ДОБРОМ

Дата: 24.04.2021 11:15

Для того, щоб зробити добру справу, кілька разів запрошувати не потрібно – у кого серце прагне творити добро, відразу відгукується і йде назустріч. Саме так у четвер, 22 квітня ц.р., активісти й патріоти села Бересняги, а також працівники закладу культури, місцевого медичного пункту, Комунального підприємства «Добробут» Бобрицької сільської ради під проводом Козарівського сільського старости Володимира Литвиненка зібралися і зробили добру справу для місцевої громади – провели акцію з прибирання і впорядкування території місцевої братської могили.

Для того, аби зробити добро для жителів Береснягів та гостей цього села, всі разом добряче попрацювали. Так, цього дня силами учасників великого прибирання тут було демонтовано зруйновану стару огорожу біля пам’ятника, обрізано сухе та зайве гілля дерев, почищено кущі, викошено траву, повигрібали й старе листя, траву тощо.

Допоміг технікою для вивезення сміття до спеціально відведених місць місцевий фермер, депутат Бобрицької сільської ради і водночас – житель села  Бересняги Василь Білоус.

Аби робити добро, мабуть, найголовніше – щоб був для того душевний порив і бажання. Всі, хто попрацював на прибиранні у Береснягах, окрім вищезгаданого відтепер мають ще і задоволення від зробленого.

Текст – Людмила Дудковська, Віра Загородня, фото - Ольга Білоус