ВИСЛОВЛЮЄМО ЩИРУ ПОДЯКУ

Дата: 29.04.2021 14:31

26 квітня ц.р. виповнилося 35 років від дати, коли весь світ сколихнула Чорнобильська катастрофа. Її відгомін і досі відчувають самі учасники ліквідації аварії та їх нащадки. Аби не трапилося подібного - маємо пам’ятати уроки, гіркий досвід яких свого часу довелося відвойовувати дорогою ціною.

Схиляємо голови в пам’ять про тих, кого немає вже в живих і прихиляємо коліна перед тими, хто залишається живим свідком трагедії.

Хочемо принагідно подякувати підприємствам, організаціям, установам та тим, хто веде приватну підприємницьку діяльність на території нашої громади, - усім, хто долучився до заходів з нагоди відзначення 35-х роковин Чорнобильської трагедії і надав посильну благодійну допомогу тим, хто постраждав внаслідок аварії.

Зокрема, особливу повагу, шану та щиру вдячність висловлюємо директору ПрАТ "Миронівська птахофабрика" Ользі Форостяній за небайдужість, щедрість душі та співпереживання за долю тих жителів нашої громади, хто потребує підтримки, за Вашу активну громадянську позицію та готовність завжди простягнути руку допомоги і підтримки.

Хай Бог береже Вас усіх, шановні благодійники, та повертає Вам сторицею віддане людям добро.

Олена Штефан, Бобрицький сільський голова