ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

Дата: 30.04.2021 16:39

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

З метою забезпечення об’єктивності та прозорості в питаннях призначення на посаду директора інклюзивно-ресурсного центру, на виконання п.45 Положення про інклюзивно-ресурсний центр, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.07.2017р. №545 (зі змінами), рішення Бобрицької сільської ради Черкаської області від 22.02.2021р. №7-1/VIII «Про затвердження Положень про проведення конкурсу на посаду директора та педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Бобрицької сільської ради Черкаської області» (далі - Порядок)  Бобрицька сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Бобрицької сільської ради Черкаської області.

Місце знаходження установи: Черкаська обл., м.Канів, вул.Героїв Небесної Сотні 60.

Основні напрямки діяльності: забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі у  закладах професійної (професійно-технічної) освіти та інших закладах освіти, які забезпечують здобуття  загальної середньої освіти, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини (далі - комплексна оцінка), надання психолого-педагогічних, корекційно-розвиткових послуг та забезпечення їх системного кваліфікованого супроводу.

Найменування посади:

Директор.

Умови оплати праці у 2021році:

посадовий оклад – 6889,90 грн:

Надбавки та доплати - згідно з чинним законодавством.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посади:

вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю "Спеціальна освіта", "Корекційна освіта", "Дефектологія", "Психологія" та стаж роботи не менше п'яти років за фахом.

Перелік документів,  які необхідно подати  для участі у конкурсі,  та строк їх подання:

копію паспорта громадянина України;

письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

копію трудової книжки;

копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, непередбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Строк подання документів для участі в конкурсному відборі  - 20 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору. У разі надсилання документів поштою, датою подання документів вважається зазначена по поштовому штемпелі.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Дата прийняття документів  - з 30 квітня 2021 року по  20 травня 2021 року.

По закінченню 20 денного терміну документи для участі у конкурсі не приймаються і не розглядаються. В разі, якщо останній день прийняття документів припадає на неробочий день, останнім днем подачі документів вважається перший за ним робочий день.

Адреса приймання документів для участі в конкурсі:

Черкаська обл., 19014, м.Канів, вул.Героїв Небесної сотні,60.

Адреса електронної пошти для довідок: lytv_bobrosvita@ukr.net, Бабенко Анна Миколаївна.

Місце, дата етапів проведення конкурсу:

Бобрицька сільська рада, адреса: с.Бобриця, вул.Дружби, 4.

Засідання конкурсної комісії за участю претендентів відбудеться 25 травня 2021 року о 9:30.

Конкурсний відбір (складання кваліфікаційного іспиту  та проведення співбесіди з претендентами, визначення переможця конкурсу) - 25 травня 2021 року об 11.30.