ЩОБ РАДУВАЛИ ВСІХ ЧИСТОТА І ПОРЯДОК

Дата: 03.05.2021 10:42

Саме з такою думкою бралися до роботи у п’ятницю, 30 квітня ц.р., бібліотекар Курилівської сільської бібліотеки Любов Кучеренко, діловод Курилівського старостату Людмила Півень та завідуюча Курилівським сільським будинком культури Ніна Забоєнко, запланувавши напередодні для себе  упорядкування території біля сільського клубу. І ось уже щітки в умілих руках трудівниць творять чистоту. Коли здійснили задумане – на хвилину затрималися, аби помилуватися зробленим: побіленими парканом і деревцями на території біля сільського клубу та каплички, пофарбованими вхідними дверима. А ще – чистотою, від якої чисто і святково стає на душі. «Молодці!» – так прокоментувала старання цих жіночок Грищинецький сільський староста Надія Возна.

Одночасно із шанувальницями чистоти з Курилівки працювали прихильники ладу і порядку - працівники цієї установи - біля адмінбудівлі Бобрицької сільської ради. Бобрицький сільський голова Оленою Штефан разом із заступником з питань діяльності виконавчих органів Людмилою Коробочкою перед поїздкою до Григорівки, де того дня теж проводилася чергова акція із благоустрою території населеного пункту, окреслили об’єм робіт, визначили основні орієнтири тощо. І вже за кілька годин вирівнялися в свіжо-висаджені шеренги туї та кущі спіреї і форзиції. Тепер тут теж буде лад і порядок, - тішилися учасники акції, закінчивши роботу.

Текст – Віра Загородня, фото – Надія Возна, Віра Загородня