ЩОДО ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ І ДНЯ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

Дата: 07.05.2021 14:49

Як повідомила заступник Бобрицького сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Людмила Коробочка, цьогорічне відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у всіх населених пунктах Бобрицької територіальної громади планується проводити за скороченою програмою. Такі умови пов’язані із складною епідемічною ситуацією з розповсюдження захворювання COVID-19.

Бобрицька сільська рада просить жителів населених пунктів, які мають намір брати участь у проведенні урочистостей, дотримуватися всіх карантинних обмежень: уникати місць масового скупчення людей, дотримуватися соціальної дистанції, обов’язково носити захисну маску та за можливості – користуватися для обробітку рук антисептиками.

Проведення урочистих мітингів до пам’ятних місць 9 травня ц.р. планується:

у с.Грищинці - о 8.30 год., с.Тростянець - о 9.30 год., у с.Курилівка - о 9.00 год.,  с.Потапці - о 8.30 год., с.Пищальники - о 9.30 год., с.Черниші - о 10.30 год., с.Литвинець - о 9.00 год., с.Ковалі  - о 10.00 год., с.Синявка  - о 9.00 год.,

с.с. Пшеничники-Трощин - з 10.00 год. по13.00 год. (уточнення – у Пшеничницького сільського старости).

У Григорівському старостаті 9 травня ц.р. заплановані покладення квітів:

до Центральної  Братської могили - о 8.30 год.; до пам’ятного знаку Героям Букринського плацдарму (на честь 3-ї Гвардійської танкової армії), Братської могили на Новому кладовищі, Братської могили с.Луковиця  - із 9.00 до 11.00 год.

Закликаємо всіх дотримуватися обмежувальних протиепідемічних заходів  під час проведення урочистостей та поминальних заходів.

Сектор інформаційно-організаційної роботи виконавчого комітету Бобрицької сільської ради