НАЙЩИРІШІ ВІТАННЯ З НАГОДИ ДНЯ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ, ДНЯ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

Дата: 08.05.2021 19:09

Шановні жителі населених пунктів Бобрицької громади, а також усі співвітчизники, для кого червоні дні календаря 8 і 9 травня – свята, що залишаються для нашого народу нагадуванням тяжких випробувань лихоліттям минулої війни.

Вітаємо васі з Днем пам’яті та примирення, Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Ці два свята - особливі, які є знаковими для кожного українця. В цю сумну, однак врочисту подію кожен переживає відчуття патріотизму, великої любові й гордості за наш український народ і його героїчні подвиги у Другій світовій війні. Тож, вшануймо історичне минуле України і тих, хто безстрашно творив його ціною власного життя.

Пам'ятаймо потужний вклад нашого народу у визволення від армії ворога, пам'ятаймо всіх тих, хто поліг у боях, захищаючи рідну землю та її людей, пам'ятаймо, що не можна допустити такої трагедії знову.

У ці славні свята ми згадуємо тих, хто загинув під час Другої світової війни, та висловлюємо вам, дорогі ветерани, велику подяку і шану за Перемогу над нацизмом.

Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність нашої країни, і трудівникам тилу, які самовіддано працювали задля Перемоги.

Бажаємо вам міцного здоров`я, щастя і благополуччя, любові і шани, ясного неба та віри у славне майбутнє нашої України!

Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро!

Олена Штефан, Бобрицький сільський голова

Виконавчий комітет та депутатський корпус Бобрицької сільської ради