ІЗ ВДЯЧНІСТЮ ЗА ВІДВОЙОВАНИЙ МИР

Дата: 11.05.2021 21:42

Саме таким гаслом керувалися благодійники – керівництво ТОВ «НВФ «Урожай» та Благодійної організації Благодійний фонд «МХП – Громаді», а також депутат Черкаської обласної ради Євгеній Курбет - коли відгукнулися на прохання Бобрицької сільської ради і простягли руку підтримки, допомігши в матеріальному плані вшанувати жителів Бобрицької громади, яким присвоєно статус учасників бойових дій, інвалідів війни, учасників війни, вдови померлого інваліда війни, члена сім’ї загиблого чи вдови померлого ветерана війни.

До Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні подарункові набори із рук представника благодійників – депутата Бобрицької сільської ради Ольги Галюк - отримали Т.С. Бебешко (с.Бобриця), П.С. Кисота (с.Студенець), А.С. Краєва (с.Бобриця), М.І. Мушкало (с.Бобриця), П.Т. Натяга (с.Іваньків), Є.А. Іващенко (с.Пшеничники), В.В. Цибуля (с.Курилівка), О.В. Хорош (с.Козарівка), Н.А. Фурса (с.Орловець), О.Є. Немлій (с.Бересняги), Н.П. Вовк (с.Орловець), Г.А. Білоус (с.Потапці), К.П. Антоненко (с.Потапці), Н.П. Дідковська (с.Райок). Зворушені і раді тим, що пам’ятають про них, шанують і поважають кожного з них, старенькі передавали слова подяки та побажання всіляких гараздів своїм благодійникам.

У свою чергу, Бобрицький сільський голова О.Штефан та виконавчий комітет сільської ради долучаються до вітань і подячності усім, хто своїм внеском наближав таку довгоочікувану перемогу, а також щиро дякують тим, хто завжди йде назустріч і бере в житті громади активну участь, допомагаючи і підтримуючи всіх, хто потребує співпереживання, розуміння.

Текст – Віра Загородня, фото – Олег Бойко