ПРОВОДИТИМЕТЬСЯ ДИСПАНСЕРИЗАЦІЯ ХУДОБИ

Дата: 12.05.2021 23:04

Як повідомила начальник Канівської районної державної лікарні ветеринарної медицини Ганна Соловей, 17 травня 2021р. в с.с. Григорівка, Глинча, Іваньків, Лазірці, Райок, Пищальники, Потапці, Пшеничники, Трощин, Черниші, а 18 травня 2021р. – в с.с. Бобриця, Грищинці, Курилівка, Студенець, Тростянець буде проводитися диспансеризація поголів’я ВРХ (відбір крові для дослідження на лейкоз, бруцельоз, проведення туберкулінізації).

20 травня 2021р. в с.с. Григорівка, Глинча, Іваньків, Лазірці, Райок, Пищальники, Потапці, Пшеничники, Трощин, Черниші, а 21 травня 2021р. в с.с. Бобриця, Грищинці, Курилівка, Студенець, Тростянець буде проводитися щеплення проти сибірки та перевірка реакції на туберкульоз.

Вартість послуг з проведення диспансеризації ВРХ становить 216 грн. 05 коп.

Для якісного проведення диспансеризації треба обов’язково надати представників для супроводу спеціалістів-ветеринарів.

До речі. Диспансеризація ВРХ проводиться один раз на рік. Довиводка восени проводитися не буде. Кров на дослідження лейкозу, бруцельозу не береться у глибоко тільних корів (термін вагітності 9 місяців) та протягом 24-х днів після отелу.