НЕПОПРАВНА ВТРАТА

Дата: 14.05.2021 12:09

Сумна звістка стала приводом для невимовного суму всього колективу працівників Бобрицької сільської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу – враз обірвалося життя, закінчивши земний шлях, відрахувавши рівно 57 років одній із відомих та поважних особистостей на теренах Канівщини і не тільки – не стало Юрія Васильовича Підгайного, директора Черкаської регіональної філії ДП «Центр Державного земельного кадастру».

Його людяність, розважливість, жвавий розум та щирість – ті риси, які притаманні людині з великим серцем і щедрою душею. Він пішов зАсвіти, не завершивши багато потрібних для рідних, близьких і для всіх людей корисних і потрібних справ. Така воля Божа.

Пам’ять про Юрія Васильовича Підгайного збережеться навіки в наших серцях. Нехай Всевишній за всі його земні заслуги перед живими дає його душі Царства Небесного, а вдячні діти і внуки стануть його гідним продовженням та збережуть навічно пам’ять про нього.

Висловлюємо щирі співчуття усій родині Підгайних. Сумуємо разом із вами. Пам’ятаємо разом із вами…

Олена Штефан, Бобрицький сільський голова

Виконавчий комітет та депутатський корпус Бобрицької сільської ради